Gandaki Bikas Bank Limited
  • Contact Us
    +977-61-528001/528002
  • Our Address
    Chipledhunga (B.P. Chowk),Pokhara,Nepal
  • BANKING Hours
    Sun - Fri 09:30 - 17:30
    SAT 10:00 - 14:00

New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

अन्तर्वार्तामा सम्मिलित हुन आउने बारेको सुचना ।

Homenewsअन्तर्वार्तामा सम्मिलित हुन आउने बारेको सुचना ।
07
Aug

गण्डकी विकास बैंक लिमिटेडको मिति २०७४/०४/२१ गते पोखरामा लिइएको लिखित
परिक्षामा सम्मिलित सफल उमेद्वारको नामावली देहाय बमोजिम प्रकाशित गरिएको 
्रकाशित सुचना अनुसार तोकिएको मिति स्थान  समयमा आफुले प्राप्त गरेको सक्कल
शैक्षिक प्रमाणपत्र तथा नागरिकता सहित अन्तर्वार्तामा सहभागी हुन सुचित गरिन्छ 

मिति : २०७४//२७ गते (सि.नं. देखि ५० सम्म)

मिति : २०७४//२८ गते (सि.नं. ५१ देखि १०० सम्म)

मिति : २०७४//२९ गते (सि.नं. १०१ देखि १३८ सम्म)

स्था : गण्डकी विकास बैंक लि.को केन्द्रिय कार्यालयचिप्लेढुङ्गा

समय : बिहान  बजे देखि 

पुनश् :

२०७४//२७ गत : सि.नं. को बजे, सि. नं. को :१० बजे, सि. नं. को :२० ……सोही बमोजि  उपस्थित हुनु हुन सुचित गरिन्छ

२०७४//२८ गत : सि.नं. ५१ को बजे, सि. नं. ५२ को :१० बजे, सि. नं. ५३ को :२० ……सोही बमोजिम उपस्थित हुनु हुन सुचित गरिन्छ

२०७४//२९ गत : सि.नं.१०१
को बजे, सि. नं. १०२ को :१० बजे, सि. नं. १०३ को :२० ……सोही बमोजिम उपस्थित हुनु हुन सुचित गरिन्छ

SrNo

App.

Name

Address

1

49

Ajay Kumar Dhungana

Chautara Sangachowkgadhi 5,

2

166

Ambika Banjade

Pokhara -04, Kaski

3

36

Ambika Shrestha

Pokhara-17, Kaski

4

334

Amrit Subedi

Kaskikot-24,Pokhara

5

41

Anisha Bagale

Kathamandu-29, Samakhushi

6

165

Anista Adhikari

Nayabazar-09, Pokhara

7

45

Anita Kafle

Walling-1, Shangja

8

272

Anjali Bataju

Ganesh Tole-04, Pokhara

9

266

Anjan Shrestha

Lekhnath-30, Kaski

10

25

Anu Koirala

Ganesh Tole-4, Pokhara

11

247

Apeksha Shrestha

Bhagawotipur-7, Tanahun

12

185

Apsara Bhandari

Uttam tole-10, Pokhara

13

18

Arati Gurung

Pokhara-10, Amarsingh

14

350

Arjun Baral

Pokhara Lekhnath-22 ,Kaski

15

261

Arjun Poudel

Lekhnath-09, Kaski

16

251

Badri Nath Neupane

Vyas-04, Tanahun

17

197

Barsha Magar

Lekhnath -11, Kaski

18

281

Bebika Bhurtyal

Bagletole-8, Pokhara

19

112

Bhagawati Pandey Chhetri

Baugha Gumha-1, Palpa

20

332

Bhawani Parajuli

Phidim , Panchthar

21

139

Bhumika Shahi

Pokhara Lekhnath-2, Kaski

22

150

Bibek Shrestha

Pokhara Lekhanath-11, Kaski

23

88

Bibek Subedi

Pokhara-8, Nagdhunga

24

74

Bidhi KC

Pokhara-6, Lakeside

25

34

Bikash KC

Pokhara-1, Kaski

26

51

Binju Khanal

Chandragiri-5, Kathmandu

27

265

Binu Sapkota

Pokhara-25, Hemja

28

76

Birendra Kumar Gupta

Kathmandu, Nepal

29

299

Bishnu Khadka

Pokhara-29, Hemja

30

50

Bishnu Prasad Subedi

Pokhara-2, Kaski

31

67

Bishwas Sharma

Waling, Syangja

32

140

Dansu Shahi

Pokhara Lekhanath-8, Kaski

33

304

Dev raj adhikari

Kalanki-14,kathmandu

34

57

Devi Kumari Sharma

Pokhara-9, Kaski

35

285

Dileep Prasad Devkota

Butwal-11, Rupandehi

36

322

Dinesh Shrestha

Pokhara-17,kaski

37

176

Dipak Adhikari

Damauli , Tanahun

38

91

Divya Timilsina

Pokhara-5, Kaski

39

127

Ganesh Sapkota

Bharatpur -11, Chitwan

40

161

Ganga Adhikari

Lekhnath -03, Kaski

41

163

Gita Gurung

Nayagaon-15, Pokhara

42

354

Govinda Mahat

Dhorphirdi-7 Tanahun

43

121

Hari Prasad Paudel

Pokhara Lekhnath-Hemja

44

38

Jagannath Yadav

Babarmahal , Kathmandu

45

87

Jamuna Gaire

Bharatpur -11, Chitwan

46

48

Kabita Shrestha

Pokhara Lekhnath-3, Kaski

47

53

Kamal Prasad Pyakurel

Khairahani-1, Chitwan

48

191

Kamala pun

Pokhara lekhnath -26,  Arghaun

49

331

Kapil Baral

Pokhra Lekhnath-22

50

167

Kapila Jamarkattel

sishuwa-30, Lekhnath

51

6

Krishna Chandra Sah

Rajbiraj -5, Saptari

52

258

Kriti Lamichhane

chhorepatan-07, Pokhara

53

105

Liladhar Adhikari

Pokhara-11, Ranipauwa

54

239

Madhav Prasad  Koirala

Syangja , Nepal

55

208

Madhu Koirala

Pokhara-2, Kaski

56

217

Madnesh Lal Karn

Premour-1, Gonahi, Rautahat

57

341

Mahendra Paudel

Shuklagandaki-6,Tanahun

58

155

Maheswori Baral

Pumdibhumdi-5, Kaski

59

86

Manisha Karki

Pokhara 7, Kaski

60

203

Mina Paudel

Masbar-7, Pokhara

61

329

Muktinarayan Poudel

Putalibazar-13,Syamgja

62

175

Nabina Dhakal

Bhanu-4, Tanahun

63

273

Navaraj Poudel

Pokhara-33, Kaski

64

335

Nirmal Sewa

Sardikhola-2,Kaski

65

200

Nirmala Koirala Neupane

Birauta-17, Pokhara

66

307

Pradip sapkota

Bagar-1,pokhara

67

337

Prakash Subedi

Pokhara lekhnath-3,Kaski

68

250

Pratima Khattri

Tilottma-02, Rupandehi

69

317

Pratima Lamsal

Buspark, maipi, Kathmandu

70

46

Pratima Thapa

Pokhara-15, Kaski

71

275

Prativa Adhikari

Katuwal Chaupari-01, Parbat

72

279

Preeti Murao

Pokhara-8, Srijanachowk

73

17

Prem Shankar Mahato

Balkhu , Kathmandu

74

220

Puspa Sharma

Patlekhet-04, Myagdi

75

55

Rabin Kumar Shrestha

Pokhara-5

76

58

Rabindrta Pokhrel

Vyas-1, Tanahu

77

85

Rachana G.G.

Pokhara-2, Miruwa

78

193

Rachana Tiwari

Ratnagar-11, Chitwan

79

173

Rajan Wagle

Shuklagandaki-4, Tanahun

80

333

Raju Bhujel Gharti
Rana

Birauta-7,kaski

81

20

Raju Parajuli

Madhyamanchal -6, Nawalaparasi

82

109

Ram C.K.

Pokhara-3, Kaski

83

276

Rama Acharya

Anamnagar, Kathmandu

84

52

Ranjana Pokhrel

Shuklagandaki-5, Tanahu

85

303

Ravi Sigdel

Kihna-07,Tanahun

86

254

Ravin Poudel

Dulegauda-03, Tanahun

87

130

Reshma Aryal

Gaindakot ,Nawalparasi

88

73

Richa Poudel

Butwal, Rupandehi

89

79

Rita Lama

Pokhara-14, Kaski

90

246

Rojina Raibhat

Lekhnath-5, Kaski

91

277

Roshani Karki

Pokhara-20 , Bhalam

92

243

Sabina Balchhaudi

Dhungagade-8, Gorkha

93

183

Sabina Panthi

Butwal -13, Devinagar

94

188

Sabita Adhikari

Lekhnath -12, Kaski

95

373

Sabita Kharel

Ghairapatan, Pokhara

96

253

Sabita Thapa

Chhinebas-7, Syangja

97

145

Sabitra Subedi

Pokhara Lekhnath 3, Kaski

98

323

Sadhana Paudel

Lekhnath-18,kaski

99

162

Sakuntala Timilsena

Lainchaur-29,Kathmandu

100

43

Samir Paudel

Pokhara Lekhanath-2, Kaski

101

179

Sandhya Chhetri

Nagdhunga -8, Pokhara

102

297

Sandhya Sigdel

Masbar pokhara -7

103

159

Sangita Karki

Sharankot-2, Kaski

104

124

Sanjay Khadka

Samakhishi ,Kathmandu

105

309

Sanjeep Raj Wagle

Vyas-11,Damuli

106

372

Santwana Dhamala Pokharel

Deurali Marga-55, Chhinedanda

107

349

Sapana Gurung

Pokhara-15

108

128

Sarita Bhattarai

Pragatinagar-7, Nawalparasi

109

356

Saroj Pokhrel

Lalbandi-1Sarlahi

110

212

Sarswoti Panta Neupane

Bharatpur-10, Chitwan

111

245

Shanti Sharma

Bachchha-2, Parbat

112

192

Shesh Narayan Lamsal

Malika Gyunpalika-7

113

164

Shiva Neupane (Sapkota)

Lainchour-29,Kathmandu

114

72

Shiva Pahari

Pokhara-18

115

68

Shiva Prasad Subedi

Beni-7, Myagdi

116

154

Shova Karki

Vyas-4, Tanahu

117

113

Shrijana Tiwari

Walling -6, Syangja

118

221

Shushil Kharal

Butwal-08, Rupandehi

119

202

Shyam Babu Thapa

Haramtari-8

120

302

Sirjana Acharya

Pokhara-12

121

345

Sita Nepal Aryal

Pokhara -17

122

346

Sita Shrestha

Nayabazar-9, Pokhara

123

369

Sobit Gaha

Butwal-13

124

301

Soon Lama

Aarubari-06, Kathmandu

125

229

Srijana Lamsal

Manakamana -9,Syangja

126

231

Sudip Pokhrel

Pokhara lekhnath-8 ,Srijanachowk

127

60

Surendra Adhikari

Nayabazar-16 , Kathmandu

128

156

Suresh Adhikari

Pokhara-14, Kaski

129

316

Surya mohan Gairhe

Pokhara-5,parsyang

130

168

Suvash Malla

Rambazar-15, Pokhara

131

233

Tara Devi Rana Ale

Walling -8, Syangja

132

22

Tara Poudel

Manamaiju-8, Kathmandu

133

367

Tejina Kumari Pun

Hemja , Pokhara

134

23

Thakur Prasad Paudel

Srijanachowk-8,Pokhara

135

111

Tika Ram Pokhrel

Setidobhan-1, Syangja

136

98

Upendra Basyal

Kathmandu

137

237

Usha Adhikari

Tilottama-3,Yogikuti

138

330

Youba Raj Poudel

Pokhara-23,Nirmalpokhari

 

 

Tags:

    Related Posts
    Leave A Comment

    Leave A Comment